UniCarriers 160DTFVXE795UMS
Ρωτήστε για την τιμή
FavoriteΑγαπημένο
shareΜοίρασέ το
Save searchΑποθήκευση αναζήτησης
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
UniCarriers 160DTFVXE795UMS
Έτος κατασκευής
2021
Ώρες λειτουργίας
3.112 h
propertynames.pp_location_h
Enschede
Χώρα
Ολλανδία
Mascus ID
C413DAEE
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
UE-441568
Αριθμός κατασκευής
UMS231346
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
1.600 kg
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
7.950 mm
Ύψος οδήγησης
3.190 mm
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm
Μάρκα μπαταρίας
Celectric
Τάση μπαταρίας
48 V