UniCarriers UFW250DTFVRE705
Ρωτήστε για την τιμή
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
UniCarriers UFW250DTFVRE705
Έτος κατασκευής
2019
Ώρες λειτουργίας
2.117 h
propertynames.pp_location_h
LONDERZEEL
Χώρα
Βέλγιο
Mascus ID
E156C872
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Αριθμός κατασκευής
UFW224154
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
2.500 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
7.050 mm
Ιστός ανύψωσης
Triplex / ελεύθερη ανύψωση
Μήκος πιρουνιού
1.000 mm