UniCarriers UMS 160 DTFVXC725
Μάρκα
UniCarriers UMS 160 DTFVXC725
Έτος κατασκευής
2013
Ώρες λειτουργίας
4.350 h
Κατάσταση
Ανακατασκευασμένο
Mascus ID
E97D806B
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Τύπος ισχύος
Ηλεκτρικό
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
1.600 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
7.250 mm
Ύψος οδήγησης
2.957 mm
Πιρούνι εξάπλωσης
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm
Μάρκα μπαταρίας
MIDAC
Τάση μπαταρίας
48 V