UniCarriers UMS 200 DTFVRF845
Μάρκα
UniCarriers UMS 200 DTFVRF845
Έτος κατασκευής
2016
Ώρες λειτουργίας
2.612 h
Κατάσταση
Δυνατότητα ενοικίασης,Ανακατασκευασμένο
Mascus ID
A9642955
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
2.000 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
8.450 mm
Ύψος οδήγησης
3.357 mm
Πιρούνι εξάπλωσης
Χωρητικότητα μπαταρίας
700 Ah
Έτος κατασκευής μπαταρίας
2016
Φορτιστής τάσης
48 V