UniCarriers UMS200DTFVRF895 - 7.834 Std.
Μάρκα
Έτος κατασκευής
2013
Ώρες λειτουργίας
7.834 h
propertynames.pp_location_h
Oberhausen
Χώρα
Γερμανία
Mascus ID
C2758CA1
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Τύπος ισχύος
Ηλεκτρικό
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
GG-007588
Αριθμός κατασκευής
UMS85532
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
2.000 kg
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
8.950 mm
Ύψος οδήγησης
3.523 mm
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm
Μάρκα μπαταρίας
Hoppecke
Τάση μπαταρίας
48 V