Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Ρωτήστε για την τιμή
FavoriteΑγαπημένο
shareΜοίρασέ το
Save searchΑποθήκευση αναζήτησης
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Γεννήτριες ντίζελ
Μάρκα
Έτος κατασκευής
0
Ώρες λειτουργίας
4.000 h
propertynames.pp_location_h
Chilliwack, BC, British Columbia
Χώρα
Καναδάς
Mascus ID
789C45AB
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Αριθμός κατασκευής
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
Άλλες πληροφορίες
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2006 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax