Detroit Diesel Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Gener
Ρωτήστε για την τιμή
FavoriteΑγαπημένο
shareΜοίρασέ το
Save searchΑποθήκευση αναζήτησης
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Γεννήτριες ντίζελ
Μάρκα
Έτος κατασκευής
0
propertynames.pp_location_h
Chilliwack, BC, British Columbia
Χώρα
Καναδάς
Mascus ID
E4C6E4EA
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Αριθμός κατασκευής
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
Άλλες πληροφορίες
Detroit Diesel 125PJS6DT3 125 kW Skid-Mounted Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6068HF285 Diesel Engine, 156 kVA/125 kW Rated 3 Phase Output, 277 V / 480 V Rated Voltage Ritchie Bros could not verify functions - please inspect prior to bidding - comes with Ironclad Assurance - subject to BC sales tax