Stadler LM 450/600-S5-2
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Εξοπλισμός διαλογής αποβλήτων
Μάρκα
Stadler LM 450/600-S5-2
Έτος κατασκευής
2014
propertynames.pp_location_h
Llangyfelach
Χώρα
Ηνωμένο Βασίλειο
Mascus ID
FD5F8861
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
Δεν συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
PC2025-0198
Άλλες πληροφορίες
45kw Motor
2 Bed Knives, 2 Rotor Knives, 2 Block Knives
By-Pass Flap with air regulating flap
Screen Holes 10mm
Feed opening (HxW): 600 × 580 mm.
Rotor diameter: 450 mm.
Reference weight: approx. 2,600 kg.
Approximate overall dimensions (for LM 450/600 model): A = 1000 mm, B = 2200 mm, C = 580 mm, D = 1500 mm.
600 mm working width for large format feed – ideal for crates, containers & profiles