Cummins 4BTA3.9-GM47
Ρωτήστε για την τιμή
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Κινητήρες
Μάρκα
Cummins 4BTA3.9-GM47
Έτος κατασκευής
2016
Κατάσταση
Καινούργιο/Αχρησιμοποίητο
Χώρα
Κίνα
Γενική κατηγορία
Mascus ID
97F16002
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Πλήρη ιστορικό service
Ναι
Χώρα Παραγωγής
Ηνωμένες Πολιτείες
Άλλες πληροφορίες
Engine model 4BTA3.9-GM47
Engine type 4 Cylinders in Line
Displacement 3.9 L
Rated Power (KW@RPM) 47 kW/63HP @ 1500rpm
Standby Power (KW@RPM) 52 kW/70HP @ 1500rpm
Cummins diesel engine 4BTA3.9-GM47 Technique Specification
Bore*stroke 102mm * 102mm
Intake method Turbocharged & Water-Air Inter-Cooled
Fuel systeme BYC A Pump/GAC Governor
Cooling method Fluid Cooling 7.9 L
Governor Type Mechanical Control
Idel Speed 950~1050 rpm
Starting System Electrical Starting Motor 12V/24V
Cummins diesel engine 4BTA3.9-GM47 Trade Information
Warranty time 1year or 1500h
Engine Size(L*W*H): 867mm*544mm*988mm