Atlet (4116) UNS140DTFRE675
Ρωτήστε για την τιμή
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
Atlet (4116) UNS140DTFRE675
Έτος κατασκευής
2005
propertynames.pp_location_h
Alacuás, Comunidad Valenciana
Χώρα
Ισπανία
Γενική κατηγορία
Mascus ID
814C20D4
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Τύπος ισχύος
Ηλεκτρικό
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
CONSULTAR PRECIO
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
1.400 kg
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
6.750 mm
Καμπίνα
Υπέργειος προφυλακτήρας
Αξεσουάρ
Φορτιστής μπαταρίας
Άλλες πληροφορίες
CAPACIDAD CARGA: 1.400 kg
ELEVACIÓN MÁXIMA: 6.750 mm
HORQUILLAS: 1.100 mm
BATERÍA/CLAVIJAS: 10821273
REPLEGADO: 2780 mm
CARGADOR MONOFÁSICO
48V 620AH