UniCarriers UHX200DTFVRG1210
Ρωτήστε για την τιμή
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
UniCarriers UHX200DTFVRG1210
Έτος κατασκευής
2022
Ώρες λειτουργίας
3.705 h
propertynames.pp_location_h
Enschede
Χώρα
Ολλανδία
Mascus ID
1C03A241
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
UE-441580
Αριθμός κατασκευής
UHX238139
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
2.000 kg
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
12.100 mm
Ύψος οδήγησης
4.873 mm
Ιστός ανύψωσης
Triplex / ελεύθερη ανύψωση
Πηρούνι μεταφοράς
Αλλαγή θέσης
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm