UniCarriers UMS 160 DTFVRE725
3.600PLNμήνας
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
UniCarriers UMS 160 DTFVRE725
Έτος κατασκευής
2014
Ώρες λειτουργίας
2.588 h
Κατάσταση
Ανακατασκευασμένο
propertynames.pp_location_h
Białystok
Χώρα
Πολωνία
Γενική κατηγορία
Mascus ID
233FAAF9
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Τύπος ισχύος
Ηλεκτρικό
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
1.600 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
7.250 mm
Ύψος οδήγησης
2.957 mm
Ιστός ανύψωσης
Triplex / ελεύθερη ανύψωση
Πηρούνι μεταφοράς
Πιρούνι εξάπλωσης
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm
Χωρητικότητα μπαταρίας
620 Ah
Έτος κατασκευής μπαταρίας
2020
Χώρα Παραγωγής
Σουηδία
Πιστοποιητικά
CE
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ ΕΝΟΙΚΊΑΣΗΣ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
Τιμή με ΦΠΑ(23%)