UniCarriers UMS160DTFVX675 - 5.703 Std.
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Ανυψωτικά στενών δρόμων
Μάρκα
Έτος κατασκευής
2018
Ώρες λειτουργίας
5.703 h
propertynames.pp_location_h
Oberhausen
Χώρα
Γερμανία
Mascus ID
7EAAA04D
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Τύπος ισχύος
Ηλεκτρικό
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
GG-007080
Αριθμός κατασκευής
UMS218423
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
1.600 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
6.750 mm
Ελεύθερη ανύψωση
18 mm
Ύψος οδήγησης
2.790 mm
Ιστός ανύψωσης
Triplex / ελεύθερη ανύψωση
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm
Μάρκα μπαταρίας
Hawker
Τάση μπαταρίας
48 V