UniCarriers UMS200DTFVXF725
Ρωτήστε για την τιμή
Μάρκα
UniCarriers UMS200DTFVXF725
Έτος κατασκευής
2022
Ώρες λειτουργίας
2.300 h
propertynames.pp_location_h
LONDERZEEL
Χώρα
Βέλγιο
Mascus ID
61F12555
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Αριθμός κατασκευής
UMS238186
Μέγιστη ανύψωση ικανότητα
2.000 kg
Απόσταση του κέντρου βάρους
600 mm
Μέγιστο ύψος ανύψωσης
7.250 mm
Ύψος οδήγησης
3.020 mm
Μήκος πιρουνιού
1.150 mm