Detroit 1500DSEB
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Γεννήτριες ντίζελ
Μάρκα
Detroit 1500DSEB
Έτος κατασκευής
2005
Ώρες λειτουργίας
573 h
propertynames.pp_location_h
Houston, Texas
Χώρα
Ηνωμένες Πολιτείες
Mascus ID
D6F19762
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
Δεν συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Αριθμός κατασκευής
Εσωτερικό απόθεμα Νο.
36226
Ιπποδύναμη
1.633 kW (2.220 hp)
Άλλες πληροφορίες
Description: MTU 12V4000 Diesel Engine, 1500 kW Standby / 1350 kW Prime, UL2200 Listing, Sold Load Bank Tested