Kovo DIESEL WELDER POWERED BY KUBOTA EW600DST
Εκτύπωση
ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ
Κατηγορία
Γεννήτριες ντίζελ
Μάρκα
Έτος κατασκευής
2022
Ώρες λειτουργίας
1 h
Κατάσταση
Καινούργιο/Αχρησιμοποίητο,Δοκιμή - Επίδειξη
Χώρα
Κίνα
Γενική κατηγορία
Mascus ID
5417FE55
ΤΙΜΟΛΌΓΗΣΗ
Επιλογή νομίσματος:
Τιμή
Δεν συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ
ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ
Σύνολο προηγούμενων ιδιοκτητών
2
Τελευταία επιθεώρηση
Πλήρη ιστορικό service
Ναι
Κινητήρας
kubota v3300
Ιπποδύναμη
40 kW (54,4 hp)
παραγωγή
30 kVA
Κατανάλωση καυσίμου
8
Γεννήτριες
kovo
Κατασκευαστής κινητήρα
YANMAR
συχνότητα
50 Hz
Voltage
415 V
Επίπεδο εκπομπών
Stage IIIA / Tier III
Όγκος δεξαμενής
50 l
Μεικτό βάρος
1.200 kg
Διαστάσεις μεταφοράς (ΜxΠxΥ)
1.2 m
Πληροφορίες κατάστασης / Εγγύηση
3
Χώρα Παραγωγής
Κίνα
Όροι αποστολής
FOB, CFR, CIF, EXW
Εξοπλισμός
Δεξαμενή, Battery, Control Panel
Πιστοποιητικά
CE
Άλλες πληροφορίες
DIESEL WELDER 600A
YANMAR WELDER 600A
KUBOTA WELDER 600A